Úvod > Obec > Aktuality > Informace pro občany - "Zahájení rekonstrukce místní komunikace ke škole - I. etapa"

Datum konání:
22.7.2024

Informujeme naše občany, že v pondělí 22.7.2024 zahajuje společnost STRABAG a.s. v obci Sruby stavební práce na akci "Rekonstrukce místní komunikace ke škole v obci Sruby - I. etapa." Předpokládaný termín ukončení stavebních prací je předběžně odhadován nejpozději do konce září 2024.  Žádáme občany o ohleduplnost a dodržování bezpečnostních pokynů v daném úseku v době stavby. Po dobu rekonstrukce žádáme občany, jejichž nemovitosti bezprostředně sousedí s opravovanou komunikací, aby popelnice s odpady pro účely svozu umísťovali na nejbližší veřejnou plochu v trase svozu mimo staveniště. Děkujeme.

V souvislosti s touto akcí upozorňujeme na úplnou uzavírku provozu na místní komunikaci p. č. 1220 v k. ú. Sruby v úseku od silnice III/3574 po pozemek p. č. 720/151 v k. ú. Sruby v době trvání od 22.7.2024 do 31.8.2024.

Rekonstrukce komunikace ke škole I.etapa_ mapka.png

Situace-přechodná úprava provozu.pdf